BAŞTUĞ OTO - Vezirköprü - Samsun | Oto Elektrik,Akü, Cam, Döşeme, Egzoz, Kaborta Boya, Lastik,Rot Balans, LPG Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


BAŞTUĞ OTO
Oto Elektrik,Akü, Cam, Döşeme, Egzoz, Kaborta Boya, Lastik,Rot Balans, LPG Sektöründedir.

BAŞTUĞ OTO Firma Kodu : 1699 

Firma Tanıtım

 OTO CAM FİLMİ 
OTO ELEKTRİK
OTO ELEKTRONİK
OTO SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
OTO AKSESUAR

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: AHMET BAŞTUĞ
Adres: SANAYİ SİTESİ E BLOK NO8 / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 0 544 552 99 55 - 0 543 681 01 03
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 7553
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 1.7.2016 18:19:54

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,773438 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle