sexsshopperpa - Şişli - İstanbul | Diğer Firmalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


sexsshopperpa
Diğer Firmalar Sektöründedir.

sexsshopperpa Firma Kodu : 1625 

Firma Tanıtım

Alışveriş sitemiz Cinsel sağlık sektöründeki gelişmeleri ve yenilikleri çok yakından takip etmesi, yaklaşık 5000'e yakın geniş ürün yelpazesi ile Türkiye'de bu sektörde kendi alanımızda en geniş ürün gurubuna sahip ender firmalardan biri olması, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan yaklaşımcı ve yenilikçi servislerin geliştirilmesi konusundaki becerileri ile kendisine internet hayatında lider ve kalıcı bir yer edinmiştir.  Firmamız yalnızca T.C. Meri kanunlarında ön görülen yasal ürünleri Parekende olarak satmaktayız.  Firmamız Censan gibi bir çok dispritör ile çalışmaktadır. Distribütörlüklerimiz Nanma NMC - Hot Products – Shiatsu

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Erkan Taner
Adres: Perpa Ticaret Merkezi Kat 11 B Blok No: 1594 Okmeydanı / Şişli / İSTANBUL / Şişli - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34000
Telefon(lar): 0505 976 01 25 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.erotikshopistanbul.com/
E-Mail: admin@erotikshopistanbul.com
Toplam Ziyaret: 5383
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 3.6.2016 16:12:12

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

sexsshopperpa Anahtar Kelimeleri

erotik shop, seks shop , fantezi ürünleri , erotik fantezi ürünleri , cinsel sağlık ürünleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1098633 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle