Erga Granit Madencilik - Ergani - Diyarbakır | Mermer Sanayi Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Erga Granit Madencilik
Mermer Sanayi Sektöründedir.

Erga Granit Madencilik Firma Kodu : 1598 

Firma Tanıtım

Erga granit madencilik firmamız diyarbakır erganide olup Erga granit Madencilik olarak bilinmektedir. firmamız faaliyet alanı granit küp taş, bazalt küp taş, granit bordür, bazalt bordür, granit oluk üretimini ve uygulama faaliyetini vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Hayrettin karadeniz
Adres: ismet paşa mah ekinciler cad no 26 z1 / Ergani - Diyarbakır - Türkiye
Posta Kodu: 21950
Telefon(lar): -
Fax - Cep: 05334802172 -
Web Site: http://www.ergagranit.com
E-Mail: ergagranit@gmail.com
Toplam Ziyaret: 5513
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 26.5.2016 10:19:19

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Erga Granit Madencilik Anahtar Kelimeleri

bazalt küp taş , granit küp taş, bazalt, granit,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 11,95703 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle