Can Otopark Çizgisi - Selçuklu - Konya | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Can Otopark Çizgisi
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

Can Otopark Çizgisi Firma Kodu : 1458 

Firma Tanıtım

Yıllardır sektörde hizmet verdiğimiz ve uzmanlaştığımız boya dekorasyon hizmetlerimiz yanı sıra artık otopark çizgisi, yol çizgisi, iş sahalarındaki uyarı ve ikaz sistemleri ve çizgileri hizmetini de yürütmekteyiz.     Can Otopark ve Yol Çizgisi olarak yaptığımız işler:     Tek kompenantlı yol çizgisi, çift kompenantlı yol çizgisi, yol ve otopark çizgisi, duvar ve kolon şeritleri, duvar zebra veya ofset taramaları, hız kesiciler, iş sahaları - fabrikalar, kolon numaralandırma, kolon ve duvar taramaları, engelli işaretleri, spor sahaları, yaya geçitleri, yönlendirme okları ve epoksi zemin kaplama, beton silimi ve beton parlatma hizmetlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak gerçekleştirmekteyiz.     Yeni iş güvenliği yasası nedeniyle yapılması mecburi olan; forklift yolu, yaya yolu, çıkış ikazları (exit çıkışlar) gibi çeşitli uyarı levhalarını ve trafik ikaz tabelalarının da yapımını ve uygulamasını gerçekleştirmekteyiz.     Bizi fabrikalar için, basketbol sahaları, voleybol sahaları, helikopter pisti, havaalanı, otopark, çocuk oyun parkları ve çeşitli kamusal alanlarda yapılması gereken çizgi ve uyarı sistemleri için arayabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Can Yeter
Adres: Yazır Mah. Sultan sokak 15, 42250 Selçuklu / Konya / Selçuklu - Konya - Türkiye
Posta Kodu: 42120
Telefon(lar): 0530 353 65 15 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.otoparkcizgisi.com.tr/
E-Mail: fatihural9@gmail.com
Toplam Ziyaret: 2313
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 12.4.2016 01:19:08

Sayfa Araçları
 
 


Can Otopark Çizgisi Anahtar Kelimeleri

epoksi zemin kaplama,otopark çizgisi,yol çizgisi,forklift yolu

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,21875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle