Jeneratör İstanbul - Ümraniye - İstanbul | Elektronik Araçlar Satış Mağazası Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Jeneratör İstanbul
Elektronik Araçlar Satış Mağazası Sektöründedir.

Jeneratör İstanbul Firma Kodu : 1303 

Firma Tanıtım

Güçbir Jeneratör Türkiye’nin 30 Yıldır Önde Gelen Dizel ve Benzinli Jeneratör Üreticilerindendir. 50?den Fazla Ülkeye İhraçat yapan Firmamız İlk Baştaki Heyecanı İle Üretim Yapmaya Devam Etmektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Ahmet Karakaya
Adres: Turgut Özal Bulvarı No.139/3 Tasdelen / Cekmekoy / İstanbul (Güçbir Plaza)GUCBIR JENERATOR / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34788
Telefon(lar): 2163127979 -
Fax - Cep: 2163127977 -
Web Site: http://www.jenerator-istanbul.com
E-Mail: jeneratorname@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6195
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 18.2.2016 11:03:24

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Jeneratör İstanbul Anahtar Kelimeleri

jeneratör, dizel jeneratör, benzinli jeneratör, portatif jeneratörler,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1367188 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle