TEKER KELEPÇE VE BAĞLANTI EKİPMANLARI - Bağcılar - İstanbul | İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


TEKER KELEPÇE VE BAĞLANTI EKİPMANLARI
İnşaat Malzemeleri İmalat Ve Satış Sektöründedir.

TEKER KELEPÇE VE BAĞLANTI EKİPMANLARI Firma Kodu : 1276 

Firma Tanıtım

TEKER KELEPÇE, kelepçe ve bağlantı ekipmanları sektöründe yeni kurulmuş bir firmadır.
Daha öncesinde YALÇINLAR KAPLAMA adı altında kurulmuş ve 2010 yılından beri çeşitli sektörlerde hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız bu süreç içerisinde müşteri odaklı çalışmayı ilke edinmiş sizlere daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kaliteli ve yenilikçi materyeller sunmayı kendine sorumluluk edinmiştir

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mustafa YALÇIN
Adres: Göztepe Mahallesi Tarhan Sokak No:21/D / Bağcılar - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 02124465826 - 05469760080
Fax - Cep: - 05424465826
Web Site: www.tekerkelepce.com
E-Mail: info@tekerkelepce.com
Toplam Ziyaret: 2544
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 4.2.2016 21:57:26

Sayfa Araçları
 
 


TEKER KELEPÇE VE BAĞLANTI EKİPMANLARI Anahtar Kelimeleri

doğalgaz kelepçe,sprinkler,pvc,somunlu,trifonlu, ağır yük,pvc kelepçe,askı elemanları,kollektör

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,21875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle