Bioder, Bioder Tüy Azaltıcı, Bioder Serum - Çankaya - Ankara | Parfümeri Ve Kozmetik Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Bioder, Bioder Tüy Azaltıcı, Bioder Serum
Parfümeri Ve Kozmetik Sektöründedir.

Bioder, Bioder Tüy Azaltıcı, Bioder Serum Firma Kodu : 1270 

Firma Tanıtım

Bioder ürünlerinden Bioder Serum, 3 yıl süren çalışmalar sonucu ortaya çıkan bir üründür. İstenmeyen tüy ve kıllara etkili olan modeli budur. Diğer ürünlere göre daha hızlı ve etkili olması ve daha az kullanımı da diğer özelliklerindendir. Ayda sadece 3 kere kullanıyor ve bu problemler uzun bir süre uzaklaşıyorsunuz. Bioder serumun tam olarak etki ettiği nokta tüy dökmesi  tüyleri .  İstenmeyen tüylerin  yardımcı olur ve bunu yaparken vücudunuzu nemlendirir. Özellikle sıcak yaz aylarında sizi zor durumda bırakmaz, nemlendirici özelliği size rahatlık sağlar. Bioder Serum, sadece yüz bölgesine uygulanmaz, kalan diğer bölgelere ise uygulanmaktadır. Aynı zamanda kuru ya da hassas ve normal ciltler için üç farklı modeli de bulunuyor. Sizin için en uygun olanı seçiyorsunuz. Bidoder serumun size ekstra fayda sağlaması için aynı markanın krem ürünlerini de tercih edebilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Botanik Ecza Bilgi İşlem Servisi
Adres: Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:137 Balgat/Çankaya / Çankaya - Ankara - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 03124740094 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.biodertuyazaltici.com/
E-Mail: botanikblog6@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6605
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 4.2.2016 11:07:09

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Bioder, Bioder Tüy Azaltıcı, Bioder Serum Anahtar Kelimeleri

bioder, bioder serum, bioder tüy azaltıcı, bioder krem, bioder yüz kremi, bioder ürünleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle