ÜMRANİYE HALI YIKAMA - Ümraniye - İstanbul | Halı Yıkama Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


ÜMRANİYE HALI YIKAMA
Halı Yıkama Sektöründedir.

ÜMRANİYE HALI YIKAMA Firma Kodu : 1255 

Firma Tanıtım

 Firmamız, sektörde uzun yıllardır var olan ve müşteri pörtföyünü ve hizmet çeşitlerini sürekli arttırmayı hedef edinmiş bir firmadır. Bu nedenle ürünlerin arasında bulunan her türlü halının yıkama işleminin tam olarak yapılmasına imkân sağlayan makina markuru ve ekipmanlarımız son model olup, personelimiz alanında uzman kişilerden oluşmaktadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: KERİM BEY
Adres: Dumlupınar Mahallesi, Sadakat Sokak, No:22 Ümraniye / İstanbul / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34000
Telefon(lar): 02164664360 -
Fax - Cep: 02164664360 -
Web Site: http://www.umraniyehaliyikamaciniz.com/
E-Mail: umraniye@umraniyehaliyikamaciniz.com
Toplam Ziyaret: 5915
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.1.2016 14:06:42

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

ÜMRANİYE HALI YIKAMA Anahtar Kelimeleri

ümraniye halı yıkama, ümraniye halı yıkama fabrikası, ümraniye merkez halı yıkama, ümraniye halı yı

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle