sivas kangal üretim çiftligi - Altınyayla - Sivas | Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


sivas kangal üretim çiftligi
Tarım Ürünleri, İlaçları, Ziraai Alet Ve Makinaları Sektöründedir.

sivas kangal üretim çiftligi Firma Kodu : 1124 

Firma Tanıtım

yavrusu,ayı boğan kangal yavrusu,kurt boğan kangal yavrusu,satışlarımız yıl b

sivas kangal uretım ve yetişdirme çiftliği.

çiftliğimizde sertıfıkalı,S-9kangal yavrusu,altı parmak kangal yavrusu,beş parmak kangal oyu  devam etmektedir.

kangallar içerisinde sınıflandıracak olarak aseletı sadakatı sahibi olan  düşkünlüğüyle bilinen  tek kangal ırkı  S-9  Kangal yavrularıdır.günümüzde   s-9  kangal yavrusu hakkında bilgileri dedelerimizden dedelerimizin de günümüzde babalarımıza anlattıkları en iyi kangalın s-9  kangallar olduklarını anlatmışlardır.suan uretım çiftliğimizde bulunan damızlık kangalların yasları 10 ve 15 yasındadır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: ismail
Adres: sivas/Altınyayla ilçesi / Altınyayla - Sivas - Türkiye
Posta Kodu: 58470
Telefon(lar): 05547455253 - 05363110419
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.satilikkangalkopek.com
E-Mail: ismail58470@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 7121
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.12.2015 15:58:32

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

sivas kangal üretim çiftligi Anahtar Kelimeleri

satılık kangal kopek,satılık kangal fiyatları,satılık kangal,sivas kangal üretim çiftliği,kangal

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1088867 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle