Seyyar Sahaf - Ümraniye - İstanbul | Kırtasiye Ve Kitap Evleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Seyyar Sahaf
Kırtasiye Ve Kitap Evleri Sektöründedir.

Seyyar Sahaf Firma Kodu : 1087 

Firma Tanıtım

 www.seyyarsahaf.net Hakikat Kitabevi Yayınları Satıcısı      http://www.hakikatkitabevi.net/     Hüseyin Hilmi Işık HÜSEYİN HİLMİ IŞIK     http://www.huseyinhilmiisik.com/ http://www.youtube.com/watch?v=AjjN-T0jExU Yukarıdaki link'de  Kitapların görüntülü-sesli tanıtımı yapılmaktadır. Biz Liste Fiyatlarını Yarı'ya İndirdik. Her Evde Bulunsun, Herkes Okusun, Hizmeti Geçenlere Dua Etsin Diye.. İslamiyeti Öğreten Kitaplar. Her evde bulunsun, Herkes okusun diye, bu fiyata, bu fırsatı kaçırmayınız. Dînini, ilmihâlini öğrenmiyenin îmânı sağlam kalmaz. Böyle câhil kalan kimse, masonların, komünistlerin ve dinde reformcuların yalanlarına aldanarak îmânını kapdırır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Harun
Adres: Armağanevler / Ümraniye - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 536 405 5793 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.seyyarsahaf.net
E-Mail: harunyk@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 5869
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 6.12.2015 21:41:58

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Seyyar Sahaf Anahtar Kelimeleri

en ucuz ilmihal, Tam İlmihal, Seadet-i Ebediye, Tam İlmihal Seadet-i Ebediye,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1103516 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle