elsa çelik kapı - Melikgazi - Kayseri | Çelik Kapı İmalat Ve Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


elsa çelik kapı
Çelik Kapı İmalat Ve Satış Sektöründedir.

elsa çelik kapı Firma Kodu : 1069 

Firma Tanıtım

Firmamız 1999 yılında Çelik Kapı üretimine başlamıştır. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan, hizmet verdiği alanda en iyi ve güvenilir olmayı ilke edinen Elsa Çelik Kapı yaptığı hizmeti düzenli,disiplinli, dakik ve hizmet araçları servis yönetmeliğine uygun araçlarla yaparak sektöründe rekabet edebilir maliyet koşullarını tesis ederek kalite hedefleri doğrultusunda minimum hata ile kalite seviyesini sürekli artırarak öncü ve aranılan bir marka olmayı birincil hedef seçmiştir. 

Elsa Çelik Kapı kuruluşundan bu yana yaptığı hizmetlerin yanı sıra sunmuş olduğu hizmetlerle de müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.Çelik kapı ürünlerde her zaman en iyi kaliteyi yakalamak, en iyisini sunmak için çalışmalarına devam eden firmamız Pres,kesme,bükme,kasa çatma ve boyama gibi imalat aşamasında prensipli ve kaliteli firmalarla çalışmakta,geniş ürün yelpazesi ile yurt içinde ve yurt dışında geniş bayi ağı ile hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: yunus emre
Adres: osb 5.cad no:9 Melikgazi/KAYSERİ / Melikgazi - Kayseri - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 3523114088 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: www.elsadoors.com.tr
Toplam Ziyaret: 7125
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.11.2015 10:52:21

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

elsa çelik kapı Anahtar Kelimeleri

çelik kapı,çelik,kapı,kapi,celik,elsa,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle