Meypark Okul Donanım - Avcılar - İstanbul | Oyuncak Satış Mağazaları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Meypark Okul Donanım
Oyuncak Satış Mağazaları Sektöründedir.

Meypark Okul Donanım Firma Kodu : 1041 

Firma Tanıtım

Her yaşın bir çağı vardır. Çocukluğunda oyundur” diyen Mevlana’nın işaret ettiği gibi, çocuğun merak duygusunu uyandıracak, kendini ifade etmesini sağlayacak bir ön eğitimin onu hayata ve okula hazır kılacağını belirtmektedirler; bu anlamda bizler OKUL DONANIM olarak çocuklarımız istikbalimizdir diyerek çıktığımız bu yolda, yeni nesillerin hayat bir oyundur, bu oyunu oynarken eğlenerek öğrenmesine katkıda bulunarak ve onları geleceğe hazırlıyor olmanın verdiği sorumluluğun heyecanı içerisinde olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Selim Şahin
Adres: Üniversite Mahallesi Sıhhıye Sokak No:7/2Avcılar Istanbul TÜRKİYE / Avcılar - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 212 509 48 56 -
Fax - Cep: -
Web Site: https://www.meyparkokuldonanim.com.tr/
E-Mail: nalosnaloslar@yandex.com
Toplam Ziyaret: 6147
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.11.2015 11:03:51

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Meypark Okul Donanım Anahtar Kelimeleri

Kreş Malzemeleri Özel Eğitim Materyalleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,925781 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle