Servis Merkezi Plus - Kadıköy - İstanbul | Beyaz Eşya Tamiratı Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Servis Merkezi Plus
Beyaz Eşya Tamiratı Sektöründedir.

Servis Merkezi Plus Firma Kodu : 1040 

Firma Tanıtım

2002 yılında Servis Merkezi Plus ticari ünvanı ile hizmete başlayan firmamız aynı Heyecan ve güvenle Beyaz Eşya – Kombi – Klima Teknik Servis Hizmetine Devam Etmektedir.    Başta Bir Çok Devlet Kurum ve Kuruluşuna, Kooperatif ve Bireysel Konutlara ve Dairelere gururla hizmet verdik ve vermekteyiz.    Teknoloji ile uyumlu bir şekilde gelişen alt yapımız ve teknik ekibimiz her geçen gün gücüne güç katmaktadır. En önemlisi, gurur duyduğumuz özelliğimiz olan %100 müşteri memnuniyeti çıtamızı düşürmemektir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Murat İsabetli
Adres: İstanbul/Kadiköy / Kadıköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0212 444 60 82 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: naloslar@yandex.com
Toplam Ziyaret: 5759
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 20.11.2015 10:59:42

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Servis Merkezi Plus Anahtar Kelimeleri

Beyaz Eşya Servisi

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 9,204102E-02 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle