Uzman Psikolog Yusuf BAYALAN - Bakırköy - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Uzman Psikolog Yusuf BAYALAN
Danışmanlık Sektöründedir.

Uzman Psikolog Yusuf BAYALAN Firma Kodu : 1035 

Firma Tanıtım

Ben Psikolojik Danışman Yusuf BAYALAN. 1979 yılında Trabzon?da doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Trabzon’da tamamladım. Sonrasında da Karadeniz Teknik Üniversitesi Psikolojik DanışmanlıkBölümünü bitirdim. İstanbul Ticaret Üniversitesi Uygulamalı Psikoloji Bölümü’nde Yüksek Lisans öğrenimi gördüm.

Psikiyatrist H. Alp KARAOSMANOĞLU’ndan Şema Terapi eğitimi ve süpervizyonu aldım. Prof. Dr. Perin YOLAÇ’tan ise Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi aldım.

Psikolojik Danışmanlık hizmeti sunduğum alanlar

    Psikolojik Danışmanlık: Depresyon, Panik Bozukluğu, Sosyal Fobi, Obsesif Kompulsif Bozukluk, Yaygın Anksiyete Bozukluğu gibi psikolojik sorunlar için psikolojik danışmanlık ve psikoterapi desteği sunuyorum. Belirli durumlarda ilaç tedavisinin değerlendirilmesi ve uygulanması için psikiyatrist yönlendirmesinde bulunuyorum. (Okuyunuz: Psikolojik Danışmanlık Nedir?)

    İlişki Danışmanlığı: İlişki, insan hayatındaki en merkezi kavramlardan biridir. Kötü bir ilişki bize kötü hissettirip psikolojik sorunlara yol açabilirken, iyi bir ilişki iyi hissetmemize ve psikolojik sorunlarımızla sağlıklı şekilde başa çıkmamıza yardımcı olabilir. (Okuyunuz: İlişki Danışmanlığı Nedir?)

İlişki Danışmanlığı içerisinde Evlilik Danışmanlığı ve Çift Danışmanlığı (Flört  ve  Nişanlılık gibi ilişkilerin yaşandığı) yer almaktadır.

    Kişisel Gelişim: Psikolojik yardım almak için her zaman psikiyatrik bir sorun yaşamamız gerekmez. Herhangi bir psikiyatrik tanı almış olmasak da hepimiz zaman zaman psikolojik bir zorlukla karşı karşıya kalabiliriz. Bu zorluklar arasında stres, aşırı öfkelenme, hayır diyememe, öz güven eksikliği, kendimizi ifade edememe, zamanımızı yönetememe, oto kontrol eksikliği vb. yer alabilir. Bahsedilen sorunlar, insan olarak potansiyelimizi geliştirmemize ve kendimizi gerçekleştirmemize engel olabilir. En genel anlamda, psikolojik açıdan kişisel gelişime dönük de psikolojik destek hizmeti sunuyorum. (Okuyunuz: Psikolojik Yardım Nedir?)

Şayet Psikolojik Danışmanlık ya da İlişki Danışmanlığı hizmeti almak istiyorsanız, ön görüşme ve değerlendirme için  0 (505) 495 4727 numaralı telefondan bana ulaşabilir ya dayusufbayalan@hotmail.com aracılığıyla bana yazabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Yusuf BAYALAN
Adres: Zuhuratbaba Mah. İncirli Cad. İncirli Ap. No: 21-4 / Bakırköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): 0 (505) 495 4727 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://yusufbayalan.com
E-Mail: yusufbayalan@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 8130
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 19.11.2015 14:42:59

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Uzman Psikolog Yusuf BAYALAN Anahtar Kelimeleri

psikolog, bakırköy psikolog, uzman psikolog, evlilik terapisti, çift terapisti, ilişki terapisti

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 3,898438 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle