Yozgat Çiçekçilik - Akdağmadeni - Yozgat | Çiçekciler Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Yozgat Çiçekçilik
Çiçekciler Sektöründedir.

Yozgat Çiçekçilik Firma Kodu : 1028 

Firma Tanıtım

Yozgat  çiçekçi’lik ve nikah şekeri hizmetleri,yozgatta ,sorgun’daki ,Yerköy deki akdağmadeni’ndeki,alaca ile çekerek-alaca-kadışehrinden-boğazlıyanda ve şefaatlideki   çiçekçilerimizin dükkanından telefonlarıyla-internennet nikah şekeri ve çiçek siparişi yollamak göndermek için kurulmuştur. Yukarıdaki ilçelerimizde sevrvis ve şubelerimiz vardır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: fatih akses
Adres: istiklal sokak no4 / Akdağmadeni - Yozgat - Türkiye
Posta Kodu: 66100
Telefon(lar): 03542170456 -
Fax - Cep: -
Web Site: www.yozgatcicekcilik.com.tr
E-Mail:
Toplam Ziyaret: 6058
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 18.11.2015 14:51:03

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yozgat Çiçekçilik Anahtar Kelimeleri

yozgat çiçekçi,sorgun çiçekçi,yerköy çiçekçi,akdağmadeni çiçekçi,sarıkaya çiçekçi,alaca çiçekçi,boğa

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,972656 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle