SERGİN GRUP - Bayrampaşa - İstanbul | Sürücü Kursları Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


SERGİN GRUP
Sürücü Kursları Sektöründedir.

SERGİN GRUP Firma Kodu : 1011 

Firma Tanıtım

MİSYONUMUZ

5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu ve uygulama yönetmeliği çerçevesinde özel güvenlik personellerini en üst seviyede eğiterek sayın halkımızın en iyi şekilde can vemal güvenliği sağlayacak bireyleri yetiştirerek eğitim sahasında en kaliteli hizmeti vermektir.

Özel Güvenlik Hizmet sektöründe halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamakta tercih edilen firma olmak.

VİZYONUMUZ

Güvenlik eğitim alanında araştırma ve geliştirme çalışmalarıyla önderlik etmeyi hedefleyen kurumlarımız konusunda uzmanlaşmış ve Türkiye çapında isim yapmış uzman eğiticileriyle ülkemizde özel güvenlik sektörünün gelişimine katkıda bulunacak şekilde, resmi makamlarla ve diğer kuruluşlarla çalışmalar geliştirmektedir. 

Sekiz yıldır sektörde edindiğimiz tecrübelerle geçmiş deneyimlerimizi birleştirerek; kurumsallaşmasını tamamlamış ve sektöre öncülük eden kurumu haline gelen Pera & Okyanus Güvenlik'in bundan sonraki hedefi: Alan eğitimleri sektördeki kuruluşlara danışmanlık ve hizmet sektöründe üstün başarıyı yakalamaktır. 

Temel gayemiz hizmet verdiğimiz kişi ve kuruluşları memnun ederek yıllar boyu Pera & Okyanus Güvenlik Koruma ve eğitim kurumları ailesine kazandırmaktır.

        SİYAMİ ERGİN                                                        SERPİL ERGİN
         Sergin Grup                                                           Sergin Grup
YÖNETİM KURULU BAŞKANI                                 YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARD.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: SERPİL ERGİN
Adres: KARTALTEPE MAH.ESKİ EDİRNE ASF.NO:69/2 / Bayrampaşa - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34040
Telefon(lar): 0212 631 32 00 - 0212 564 01 01
Fax - Cep: -
Web Site: sergingrup.com
E-Mail: sergingrup@hotmail.com
Toplam Ziyaret: 7137
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 12.11.2015 15:58:56

Sayfa Araçları
 
 

Firmanın Resimleri


Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.


Firmanın ÜrünleriFirmaya Ait Ürün Bulunamadı.

Firma Hakkında 2


Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

SERGİN GRUP Anahtar Kelimeleri

SİYAMİ ERGİN,SERPİL ERGİN,GÜVENLİK KURSLARI,SÜRÜCÜ KURSLARI,EĞİTİM KURUMLARI,SİGORTA ŞİRKETLERİ

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1757813 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle