Malta Dil Okulları - Bakırköy - İstanbul | Dersaneler Ve Kurslar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Malta Dil Okulları
Dersaneler Ve Kurslar Sektöründedir.

Malta Dil Okulları Firma Kodu : 1002 

Firma Tanıtım

Malta Dil Okulu olan AM LANGUAGES STUDIO her sene belirtilen tarihlerde kapılarını gençler için açmaktadır. Malta Dil Okulu olan AM LANGUAGES STUDIO yaz okulları Paskalya, Yaz ve Sonbahar sezonlarında sunmaktadır.

Malta Dil Okulu olan AM LANGUAGES STUDIO öğrencilere İngilizce öğretirken sağlam bir temel vermek için tasarlanmıştır. Dilbilgisi, kelime, konuşma ve telaffuz gibi konulara özel önem ayırmaktadır. Malta Dil Okulu olan AMLANGUAGES STUDIO geleneksel materyaller ve ses cihazları ders yapısının temelini oluştururken diğer modern ve akılda kalıcı metotları da onaylamakta ve uygulamaktadır. Malta Dil Okulu olan AM LANGUAGES STUDIO öğretmenleri rol-play, problem çözme, tartışma ve hikâye anlatma yoluyla İngilizce dil kullanımını daha etkin kullanıma teşvik etmektedir. Öğretmenler, öğrencilerin katılımını dinamik olarak sağlar ve onların diğer öğrencilerle pratik yaparak yarar sağlamasına yardımcı olurlar.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Hüseyin Çalışkan
Adres: Zeytinlik Mah. Taşevler Sk. Tunalıgil Plaza K:1 (Carousel Arkası) Bakırköy / İstanbul / Bakırköy - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): +90 212 543 95 96 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: maltadilokulu@yandex.com
Toplam Ziyaret: 5602
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 10.11.2015 02:32:05

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 34,65625 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle