Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
  Revo Uninstaller Pro 3.0.8 Final TR | Katılımsız Google Arama
Yazılımlar, oyunlar, işletim sistemi güncellemeleri, araçlar, vb.. derken; sabit sürücümüzün aşırı biçimde dolduğunu, bir zamanlar hıphızlı çalışan işletim sistemimizin eklenen dosyalar yüzünden günden güne yavaşladığını, sabit sürücülerimizin yetersiz alan sinyalleri ile hata vermeye başladığı ve masaüstümüzün birçok simge ile dolup taştığını, günümüzde gittikçe hızlanan internet hızımız ile çok daha kısa sürede hisseder olduk. Bu bağlamda hemen Denetim Masamızı açtık ve Windows'un klasik Program/Ekle Kaldır aracımızı çalıştırarak kurduğumuz birçok ek programın başarıyla kaldırıldığını gördük.

Ancak tüm yüklediğimiz yazılımları kaldırdıktan sonra bir de baktık ki, sildiğimizi sandığımız klasörlerimiz aynı yerde duruyorlar, Windows klasörümüz hala daha aşırı derecede kabarık durumda, kayıt dosyamızda sildiğimizi düşündüğümüz tüm programların girişleri olduğu gibi duruyor ve masaüstümüzde silemediğimiz tanımsız simgeler biriktikçe sistem kilitlenmelerimiz daha bir artıyor.

Malesef, yıllarca önce geliştirilen klasik Windows Program Kaldırıcı aracısı, Vista ile bile hala aynı temel basit mantık üzerinde çalışıyor. Birbirinden çok farklı kurulum sistemleri ile de tam olarak uyumlu çalışmayan bu araç, yazılımlarca gelen yetersiz kodlanmış kaldırma eklentilerini de hesaba kattığımızda, kayıptan başka bir işe yaramıyor.
Neyseki artık klasik Windows kaldırıcısı ile uğraşmak ya da ücretli ve sadece görünürde dosya temizleme işini yaptığını söyleyen 3. parti yazılımlara ihtiyacımız kalmadı. Revo Uninstaller, kaldırmadan önce ve sonra yaptığı ayrıntılı sistem ve dosya taraması sayesinde, hiçbir aracın kolay kolay tespit edemeyeceği gereksiz artık dosyalarını hiçbir ek işleme gerek duymadan temizleyebiliyor; üstelik Türkçe desteği ve yine ücretsiz sunulan sistem araçları ile birlikte...

Revo Uninstaller Programının Ayrıntılı Özellikleri :

Revo - Kaldırıcı
Kaldırıcı : Kaldırma aracısı bilgisayarda yüklü tüm yazılımları tarayıp kullanıcılara sunabilir. İçerik menüsü, Google araması, üretici sitesi ziyareti, program modülleri bilgileri gibi birçok ek özellik de yine bu bölümden erişilebilir. Arama özelliği sayesinde, kaldırmak istenilen programın sadece adını yazmak ya da ad kısmına ilk birkaç harfini girmek yeterlidir. Uygulama, bilgisayarda programı kaldırmadan önce ve kaldırdıktan sonra ayrı ayrı taramalar yapıp, ana programın kaldırıcısı tarafından silinemeyen ya da geride bırakılmış tüm geçici dosyaları başarılı bir şekilde böylece temizleyebilir.
Revo - Avcı Modu
Avcı Modu : Revo yapımcıları tarafından özel olarak geliştirilmiş bu özellik, tam olarak iki ayrı kipte çalışmak için düzenlenmiştir; Avcı kipi ve Sürükle/Bırak kipi. Bu iki yenilikçi özellik, bilgisayarınızda yüklü programları kaldırmanız için sadece programın simgesini ilgili kutuya sürükleyebilme ve kaldırma işlemine başlayabilme esnekliğini sağlarlar. Aynı kip ile çalışan bir programın penceresine Avcı simgesini sürüklediğinizde de karşınıza, ilgili programın tam olarak kaldırılabilme seçenekleri gelecektir.
Revo - Gereksiz Dosyalar
Gereksiz Dosya Temizleyicisi : Bu seçenek bilgisayarınızdaki birbirine eş, gereksiz yer kaplayan dosyaları tek seferde temizleyebilmenizi sağlar. Bu tarz gereksiz dosyalar, gerek Windows, gerekse de diğer birçok uygulama tarafından dönem dönem oluşturulurlar. Bir süre sonra bilgisayarda oldukça fazla miktarlarda yer kaplamaya başlarlar. Belirli zamanlarda Revo yazılımının bu özelliğini kullanarak, oldukça yüksek miktarda boş sürücü alanı kazandığınızı görüp şaşıracaksınız.
Revo - Araçlar
Windows Araçları : Her Windows işletim sisteminde, standart başlat menüsü veya denetim masasından direkt olarak erişemeyeceğimiz oldukça fazla sayıda yardımcı araç bulunur. Ne yazık ki bilgisayar kullanımını düzenlemeyi ve sistem özelleştirmelerini içeren bu ek işletim sistemi eklentilerine Microsoft'un aşırı korumacı tutumu yüzünden direkt olarak erişebilmemiz oldukça zahmetli olabiliyor. Revo yazılımının bu özelliği sayesinde, 10'dan fazla Windows aracına (Sistem Geri Yükleme, Ağ Bilgisi, Ağ Tanımlaması, Güvenlik Merkezi, Sistem Bilgisi Ve Özellikleri, Sanal Klavye, TCP Araçları, Servisler, vb..) tek bir pencereden direkt olarak ulaşabilme şansına sahip oluyoruz.
Revo - Başlangıç
Başlangıç Yöneticisi : Bu araç ile sistem açılışınızda otomatik olarak çalışmaya ayarlanmış tüm programları takip edip, kendiliklerinden başlatılıp başlatılmayacaklarını düzenleyebilirsiniz. Revo'nun bu aracında, Windows kaydındakinin aksine, ilgili yazılımlar hakkında çok daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilir, otomatik başlangıcın kapatılıp kapatılmaması hakkındaki önerilere erişebilir ve ilgili servisin o anda çalışıp çalışmadığıyla ilgili çok daha ayrıntılı bilgilere de sahip olabilirsiniz. Otomatik başlangıç listeniz ne kadar kalabalıksa, Windows kullanım ve açılış hızınızın da o kadar yavaşlayacağını gözönünde bulundurmanızı öneriyoruz.
Revo - Tarayıcılar
Internet Tarayıcıları : Kullandığınız tüm tarayıcılar, daha hızlı erişim ve özelleştirmeler için ziyaret ettiğiniz sitelere ait dosyaları bilgisayarınızda saklarlar. Dolayısıyla, özellikle paylaşılan bir bilgisayarda bulunuyorsanız, o bilgisayara giren her kullanıcı çok basit yöntemlerle ziyaret ettiğiniz tüm site bilgilerine rahatlıkla erişebilir. Revo Programı, tüm geçici dosyalar ve kayıt bilgilerini; Firefox, Internet Explorer, Netscape ve Opera tarayıcılarını destekleyerek tamamen temizleyebilir. Geçici dosyaları da silebilen bu özelliği sık sık kullanmanızı, oldukça fazla miktarda boş alan kazanmanız ve tarayıcı hızınızı da hissedilen oranda arttırabilmeniz bakımından mutlaka öneriyoruz.
Revo - Ofis
MS Ofis Temizleyicisi : Bu özellik, tüm MS Word, Excel, Access, PowerPoint ve FrontPage programları tarafından kullanılan geçmiş kayıtlarını ve geçici dosyaları temizlemenizi sağlar. Böylece, özellikle paylaşımlı bir bilgisayar kullanıcısı iseniz, gizliliğinizi 3. bir kişiden de korumuş olacaksınız. Araç, tüm eski ve yeni Microsoft Office sistemlerini tam olarak desteklemektedir.
Revo - Windows
Windows Temizleyicisi : Microsoft Windows sisteminiz, bilgisayarınızda yaptığınız hemen hemen tüm işlemlerin ayrıntılı olarak kaydını tutar. Bu araç ile Windows tarafından tutulan tüm gizlilik düşmanı kayıtları tek bir pencere içerisinden temizleme şansına sahipsiniz. Güvenliğiniz ve gizliliğinizi korumanız açısından bu özelliği de sık sık çalıştırmanızı öneriyoruz.
Revo - Kanıtlar
Kanıt Yok Edicisi : Bilgisayarınızdaki dosya ya da klasörleri silmeniz veya programları kaldırmanız, sanılanın aksine tam olarak tüm o dosyalardan kurtulmanız anlamına gelmez. Geri Dönüşüm Kutusunu boşalttığınızda, hatta sabit sürücünüzü formatladığınızda, dosyalar ve klasörler aslında sadece silinecek olarak işaretlenirler ve üzerlerine herhangi bir veri yazılmamışsa, sabit sürücü partisyonundan kolaylıkla geri getirilebilirler. Veri kurtarma yazılımları ile çoğu durumda bilgisayarınızı ilk aldığınızda oluşturduğunuz birçok dosyanın bile oldukça kolay bir biçimde geri getirilebildiğini söylesek, sanırız gizliliğinizi korumak adına çok daha fazla endişelenmenize sebep olabiliriz. Tüm bu endişelerinizi bu araç ile tamamen giderebilir, dosyalarınızı hiçbir program ya da donanım ile geri getirilemeyecek şekilde silebilirsiniz.
Revo - Silme
Geri Dönüşümsüz Silme : Yukarıdaki aracın bir nevi tamamlayıcısı olan bu eklenti ile de, sadece geri getirilmemesini istediğiniz dosya ve klasörleri işaretleyip, tek tek geri dönüşüm işlemini engelleyebilirsiniz. Ancak, bu iki aracı sadece profesyonel kullanıcıların kullanmalarını öneriyoruz, zira silinen dosyalar bir daha hiçbir şekilde erişilemeyeceklerdir.

Boyut: 10,6 MB
Dil: Multi Language (TR)
Kullanım: Full Sürüm
MD5: F7D59AB8A55FE39D3270DCEA9C94F5EB
Platform: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1
[x86 & x64]
.: Kurulum Notları :.

# Kurulumla İlgili Bilgi Verilene Kadar Bekleyiniz…


 
 
Tarih
:
07.07.2014 10:50:59
Kategorisi
:
Tüm Programlar
İndirilme Sayısı
:
20
Yorum Sayısı
:
0
Ekleyen
:
üMiT SeZeR
Içerigi Paylasin Butonu
EkleBunu Sosyal Paylasim Butonu
 

 Kategorideki Diğer Dosyalar
 Wise Registry Cleaner Free 7.4
2.1 MB
 Windows Live Messenger 2011
1.20 MB
 Adobe Reader
40 MB
 Winamp 5.57
10 MB
 Winzip 14
13 MB
 Dosyaya Ait Yorumlar

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle