Vezirköprü Pehlivanlarına Sahip Çıksın  

 
 
Tarih
:
03.09.2012
Güncellenme
:
07.07.2014
Kategorisi
:
Vezirköprü Haberleri
Okunma
:
12207
Yorum
:
0
Kaynak
:
www.vksinder.com
Sarıdibek köyünde gerçekleştirilen güreşlere Türkiyenin değişik yerlerinden pehlivanların katılması gözleri Vezirköprü Belediyesinin organize edeceği güreşlere çevirdi. 

Geçtiğimiz yıllarda sönük bir şekilde gerçekleştirilen güreş organizasyonu tepkiyle karşılanmış Vezirköprü pehlivanlarının güreşte yer almaması rahatsızlık yaratmıştı. Geçtiğimiz yıl Vez
irköprü Belediyesi tarafından organize edilen güreşlere katılan ve geçtiğimiz Perşembe günü Sarıdibek köyünde gerçekleşen güreşleri izleyen Vezirköprü Çağrıfm Radyosu Müdürü Kenan KESKİN “Vezirköprü Pehlivanlarına Sahip Çıksın” değerlendirmesinde bulundu.

Vezirköprüde düzenlenen güreş etkinliklerinin odak noktası Vezirköprü pehlivanları olması gerektiğini belirten KESKİN Vezirköprü pehlivanlarının desteklenmediği onların memnun olmadığı Vezirköprüde güreşlerin bir anlamı olmadığını belirtti. Kenan KESKİN açıklamasında “Geçtiğimiz yıllarda Vezirköprü Belediyesince organize edilen güreşlerde Vezirköprü pehlivanlarını görememek ve yetersiz bir organizeyle bir köy güreşi kadar bile hareketli geçmeyen bir belediye güreşinin organize edilmesi Vezirköprü pehlivanlarına da bir darbe anlamına gelir. Çıktıkları meydanlarda Vezirköprü ismini alınteriyle duyuran Vezirköprü pehlivanları özellikle Vezirköprü Belediyesince desteklenmesi gerekir. Vezirköprü de bir güreş yapılacaksa bunun organizesi de Vezirköprü pehlivanlarının yetenekleri ve bilgileriyle buluşturularak yüksek katılımlı bir güreş organizasyonu yapılmalıdır. Ve bunu da yapması gerekenler Vezirköprü pehlivanlarıdır. Pehlivanlar gerektiği gibi organizasyona davet edilerek bilgilerinden faydalanılmalıdır. 

Aksi halde bu yılda Vezirköprü Belediyesinden geçtiğimiz yıllarda ki gibi bir güreş organizesi izlersek Vezirköprü güreşine de büyük bir haksızlık yapmış oluruz. Bu nedenle Vezirköprü festivalinin yaklaştığı bu günlerde Vezirköprü pehlivanlarına gerekli davetleri ve görevleri verelim ki geç kalmış olmayalım. Çünkü bu organizelerimizin amacı Vezirköprü güreşini geliştirmek ve güzel bir güreş organizesi yapmaksa, bizim bu meydanlarda arayacağımız ve alkışlayacağımız önce Vezirköprü pehlivanlarıdır. Temennimiz Vezirköprü Belediyesi ve Vezirköprü halkı pehlivanlarına er meydanında da, sokaklarda da sahip çıksınlar.” Dedi.

ÖZEL HABER: Kenan Keskin / Vezirköprü Çağrı Radyo Tv           
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,03125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle