Vezirköprü Vabartum AVM’de  
7D sinema, Vezirköprü’de, izleyicilerle buluştu.
 
 
Tarih
:
18.11.2012
Güncellenme
:
18.11.2012
Kategorisi
:
Vezirköprü Haberleri
Okunma
:
12667
Yorum
:
0
Kaynak
:
www.vezirkopruozlem.net
7D sinema, Vezirköprü’de, izleyicilerle buluştu.
      Vabartum AVM oyun katına kurulan 7D sinema, izleyiciler tarafından çağın eğlencesi olarak nitelendiriliyor. Her şey daha gerçek sloganı ile ortaya çıktık, diyen Vabartum AVM İşletme Müdürü Hikmet Acar “ İşletme olarak, Vezirköprü’de hep ilkleri gerçekleştirmek için gayret ediyoruz. 7D sinemada, bu gayretin bir sonucudur. 3 koltuk kapasiteli, özel dizayn ve hareketli koltuk koltukları, çok boyutlu gözlükleri, su, ses ve görüntü efektleri ile hız, korku ve adrenalin tutkunların heyecanı sonuna kadar hissedebilecekleri bir ortam oluşturduk. Bu arada çocuklarımızı da düşünerek onlar içinde filmler getirdik. 
Artık Vezirköprü’de hiçbir şey eskisi gibi olmayacak, sloganı ile sinema severleri bekliyoruz” dedi
           
 Habere Ait Yorumlar                                                  Toplam Yorum Sayısı : 0

Henüz Yorum Yazılmamıştır...
Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,046875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle