RMF Endüstriyel Ürünleri San. ve dış Tic. A.Ş. / RMF Filtre Sistemleri - Merkez - İstanbul | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


RMF Endüstriyel Ürünleri San. ve dış Tic. A.Ş. / RMF Filtre Sistemleri
Danışmanlık Sektöründedir.

RMF Endüstriyel Ürünleri San. ve dış Tic. A.Ş. / RMF Filtre Sistemleri Firma Kodu : 869 

Firma Tanıtım

Değerli kuruluşunuza uzun yıllar güvenle hizmet verecek olan ve filtrasyon dünyasında günümüzün en yüksek teknolojisine sahip RMF ürün ve çözümlerini kısaca tanıtmak isteriz.

Makine arızalarının %80’ine kirlenmenin neden olduğu, hidrolik dünyasında kabul edilmiş bir gerçektir. Bu kirlenme, yağda bulunan metal, kum ve lastik gibi katı parçacıklardan, hava ve su gibi maddelerden kaynaklanmaktadır.

Sistem üzerindeki ana hat filtreleri, kapsamlı bir filtrasyon yapamamakta, en iyi ürünler bile 2 mikronun altındaki parçacıkları temizleyememektedir. Sisteme dışarıdan giren ve çalışma esnasında üretilen partiküllerin büyük bir bölümü sistemde kalmakta ve yağın kimyasal bileşimi bozmaktadır.

Sistem içindeki hava, sistem basıncında kayıplar, performans kaybı, yüksek basınç altında aşırı ısınma sebebiyle yağın yanmasına neden olmaktadır. Sıcaklıktaki değişiklikler ise su buharının yoğuşmasına ve yağda istenmeyen şekilde su oluşmasına neden olur. Bu serbest suyun varlığı, oksidasyon sebebiyle yağın bozulmasını hızlandırırken, suyun demir ve bakır parçacıkları ile birleşmesi yağ ömrünü önemli ölçüde kısaltabilecek katalizör etkisi de yaratmaktadır. Benzer problemlerin yaşandığı diğer bir alan olan dizel yakıtlarda da birleşmiş su ve parçacık kirliliği sistem arızalarının başında gelmektedir.

Bütün bu sorunlar, sistem bileşenlerinin ve yağın kullanım ömrünü kısaltmakta, operasyon ve bakım maliyetlerini ciddi olarak artırmakta ve makine atıl kalma süresini uzatmaktadır.

RMF ürün ve çözümleri, sistemlerin mekanik arıza yaşamadan en verimli çalışma standartlarını sağlamak amacıyla dünyaca kabul edilenISO 4406 Yağ temizlik seviyelerini sürekli olarak sağlanmaktadır.

RMF  ürün  ve  çözümleri  her  türlü   hidrolik,   şanzıman,  yağlama   sistemlerinin   ve  dizel  yakıt
 depolama  tanklarının  mevcut olduğu her türlü  sisteme uygulanabilmektedir. Bu kapsamda tüm dünyada başarılı uygulamaları olan endüstri ve sektörler kısaca şunlardır:


 1. demir-çelik endüstrisi,
 2. kağıt endüstrisi,
 3. çimento/beton endüstrisi,
 4. petro-kimya endüstrisi,
 5. uçak endüstrisi,
 6. madencilik endüstrisi,

 1. plastik endüstrisi,
 2. denizcilik endüstrisi,
 3. savunma sanayii,
 4. enerji sektörü,
 5. simülatör sektörü,
 6. otomotiv sektörü,

RMF ürün ve çözümleri, yoğun olarak mobil alanda son derece başarılı uygulamalara sahiptir. Bu kapsamda kullanım alanları kısaca şöyle özetlenebilir:


 1. ekskavatörler ve diğer iş makineleri,
 2. tekerlekli yükleyiciler,
 3. orman iş makineler,
 4. asfaltlama makineleri,

 1. çimento karıştırıcıları,
 2. uçak yer destek ekipmanları,
 3. biçerdöverler,
 4. tarım makineleri.

RMF ürün ve çözümleri ile hidrolik dünyasının en önemli sorun kaynağı olan “yağ yönetimi” konusu sorun olmaktan çıkarıp ve proaktif önleyici bakım yaklaşımı ile değerli işletmenize:

  1. daha az arıza ve kesinti,
  2. daha uzun yağ ve sistem bileşen kullanım ömrü,
  3. daha az operasyon ve bakım maliyeti,
  4. daha yüksek sistem verimliliği

-
sağlıyoruz.

RMF ürün ve çözümleri yapmış olduğunuz sistem yatırımlarının korunması, temizlik seviyesi dünya standartlarında olan sürekli en temiz yağı kullanmanıza imkan tanıyor. Ortalama 3-9 ay gibi kısa sürede yatırım geri dönüşü sağlayan RMF ürün ve çözümleri ile filtrasyon alanında dünyadaki en yüksek teknolojiyi sunuyoruz.

RMF olarak sunmakta olduğumuz ürün ve çözüm portföyümüzü şu şekilde özetleyebiliriz:

  1. hidrolik ve yağlama yağları için en yüksek filtrasyon teknolojisi
  2. dizel yakıtlar için dünya standartlarında filtrasyon
  3. yüksek kalitede sistem içi filtre ürünleri
  4. basınçlı hava filtrasyon ürünleri
  5. atık yağ ve yağ buharı filtrasyon çözümleri
  6. sertifikalı hortum ürünleri
  7. her türlü pompa bakım ve tamiri
  8. dünya standartlarında yağ ölçüm ve analizi

 

İnternet Sitemizde yer alan ürün ve çözüm dosyalarımızda size özel çözümlerimize ait daha detaylı bilgiler yer almaktadır. Değerli Kurumunuza hizmet sağlama fırsatı bulmayı temenni eder, ürün ve çözümlerimiz ile ilgili sorularınızı cevaplamaya hazır olduğumuzu iletiriz.

 

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Turan Kırışgil
Adres: Mimar Sinan Mah. Hakimiyeti Milliye Cad. No 47/66 / Merkez - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34776
Telefon(lar): 0216-3466908 -
Fax - Cep: 05422222857 -
Web Site: www.rmf.com.tr
E-Mail: turankirisgil@rmf.com.tr
Toplam Ziyaret: 9034
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 1.10.2015 17:14:50

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

RMF Endüstriyel Ürünleri San. ve dış Tic. A.Ş. / RMF Filtre Sistemleri Anahtar Kelimeleri

RMF Hava Filtre , RMF Hidrolik Filtre , RMF Yakıt Filtre, RMF Toz Filtre, RMF , Filtre, Hidrolik,Yağ

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,109375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle