Kuaybe Gider - Konak - İzmir | Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Kuaybe Gider
Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektöründedir.

Kuaybe Gider Firma Kodu : 749 

Firma Tanıtım

Kuaybe Gider markası alanında uzman ekipler tarafından yürütülmekte olan ar-ge çalışmaları ile beraber tesettür giyim üzerine faaliyetler göstermekte ve retro esintilerin üzerinde taşındığı bir marka değeri sunmaktadır. Tesettür giyim ürünleri için sizde birincil tercihleriniz arasında Kuaybe Gider markasını bulundurabilirsiniz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Kuaybe Gider
Adres: Adres: Akdeniz mahallesi 1330 sk.No: 1 Tatari İşhanı Daire: 41 Konak / İZMİRTelefon: +90 232 633 23 23E-Mail: info@kuaybegider.com / Konak - İzmir - Türkiye
Posta Kodu: 35000
Telefon(lar): 02326332323 - 02326332323
Fax - Cep: 02326332323 - 0503141617
Web Site: http://kuaybegider.com
E-Mail: info@kuaybegider.com
Toplam Ziyaret: 6027
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 05.08.2015 20:11:00

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Kuaybe Gider Anahtar Kelimeleri

kuaybe gider, tesettür giyim, giyim, kadın giyim, bayan giyim, retro giyim

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 2,796875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle