Edis Çevre Danışmanlık - Merkez - Samsun | Danışmanlık Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Edis Çevre Danışmanlık
Danışmanlık Sektöründedir.

Edis Çevre Danışmanlık Firma Kodu : 636 

Firma Tanıtım

Hizmet anlayışı ve kalitesi ile çevre danışmanlık sektörüne yön veren Edis Çevre Danışmanlık titiz bir hizmet anlayışı içinde çalışan deneyimli personeli aracılığıyla edindiği tüm birikimi müşterilerine sunmaktadır.

EDİS ÇEVRE DANIŞMANLIK, çevre izinleri, çevre danışmanlık hizmeti, çevre lisansı, çevre yönetimi, çevre iç tetkik denetimi, çevre-sağlık-güvenlik denetimi (HSE) ve çevre mevzuatı uygunluk çalışmaları, işçi sağlığı ve iş güvenliği ile ilgili denetim konularında bilgi ve deneyim sahibidir.

EDİS ÇEVRE DANIŞMANLIK, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan alınmış Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi sahibidir. Şirketimiz, yerel ve uluslararası şirketlere olduğu gibi, devlet kuruluşlarına da çevre izinleri konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Uzmanlarımız proje gereklerine göre mali ve teknik açılardan en uygun çözümleri üretmektedir. Şirketimiz, Gayri Sıhhi Müesseseler (GSM) kapsamına giren üretim yerlerinin Çevre İzinlerini ve Açılma Ruhsatı çalışmalarını, büyük bir titizlikle yürütmekte ve çok kısa bir zamanda sonuçlandırabilmektedir. Elemanlarımız çevre ve iş hukuku mevzuatlarını sürekli takip etmekte, gelişmeleri ve değişiklikleri çalıştığımız kuruluşlara en kısa zamanda aktarmakta ve bu değişikliklerle ilgili yapılması gereken çalışmaları yerine getirmektedir.

Açılma Ruhsatı aşamasında, T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan alınması gereken çevre izinleri kapsamında Emisyon İzin Belgesi ve Emisyon Ölçüm Raporu, Deşarj Kalite Kontrol Ruhsatı, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'ndan İşletme Ruhsatı alınması sürecinde, işletme belgesi, tesis içi ölçüm, raporlama, haritalama, başvurular, dosya takipleri ve bakanlık görevlilerinin tesis ziyaretleri aşamalarında şirketimiz müşterilerine kısa zamanda sonuç veren bir anlayışla hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Semih Edis
Adres: Kılıçdede Mahallesi,İzmit Sokak, Ulcay Apt. No: 3/3 İlkadım / Merkez - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55060
Telefon(lar): 03622338833 -
Fax - Cep: 03622338833 -
Web Site: www.ediscevre.com
E-Mail: info@ediscevre.com
Toplam Ziyaret: 6704
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 15.06.2015 22:42:25

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Edis Çevre Danışmanlık Anahtar Kelimeleri

Samsun cevre, danışmanlik firmalari, edis cevre danışmanlik, atıksu, çevre izin lisans, cevre izin,

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 8,320313 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle