Fişekci Orman Ürünleri - Vezirköprü - Samsun | Ağaç Ve Yan Ürünleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Fişekci Orman Ürünleri
Ağaç Ve Yan Ürünleri Sektöründedir.

Fişekci Orman Ürünleri Firma Kodu : 5 

Firma Tanıtım1986 yılında kurulmuştur.şu an 3000 metre kare Fişekci Orman Ürünleri 1980' li yıllarda Samsun' un Vezirkçprü ilçesinde Abdülkadir Fişekci tarafından kurulmuştur. 30 m2 alanda 2 çalışanı ile sandalye tahtası üreten firmalara ham madde tedariğinde bulunuyordu. Gelişen çağımızın teknolojilerine uyarak ve çalışma azmi ile şu anda 2000 m2' lik kapalı alanda 40 personeli ile ayda 70.000 adet sandalye, büro ve oturma gruplarına iskelet ahşabı üretmektedir. Amacımız son teknolojiye uygun ilk aşamada hatasız ürün üreterek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. .

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Kadri Fişekçi, Türker Fişekçi, İlker Fişekci
Adres: Sanayi Sitesi J Blok No:4 Vezirköprü/Samsun / Vezirköprü - Samsun - Türkiye
Posta Kodu: 55900
Telefon(lar): 03626463275 -
Fax - Cep: 03626461384 - 05334555253
Web Site: http://www.fisekcilamine.com
E-Mail: ilker@fisekcilamine.com
Toplam Ziyaret: 11383
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 01.09.2012 23:57:46

Sayfa Araçları
 
 

Firmanın Resimleri


Firmaya Ait Kayıtlı Resim Bulunamadı.


Firmanın ÜrünleriFirmaya Ait Ürün Bulunamadı.

Firma Hakkında 2


Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Fişekci Orman Ürünleri Anahtar Kelimeleri

Fişekci Orman Ürünleri,fişekçi,vezirköprü fişekçi, vezirkopru fisekci, orman ürünleri

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,1875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle