E-poşetçi - Merkez - Eskişehir | Diğer Firmalar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


E-poşetçi
Diğer Firmalar Sektöründedir.

E-poşetçi Firma Kodu : 4588 

Firma Tanıtım

Eposetci.comolarak ;Bez poşet, Bez Çanta, Market Poşeti, Tela Çanta, Market Poşeti, Pazar Poşeti , ,  Bakkal poşeti, Tela poşet, nonwoven çanta, nonwoven poşet, bez torba.   Cok kullanımlık Poşet, Market Poşeti, Pazar Poşeti ,Süper Market poşeti pp malzemeden farklı renklerde farklı tipte torbalar sunuyoruz.Dokumasız kumaş çantalarınızı poşetlerinizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda sipariş edin. Atlet tipi , el geçme ve Poly propylene tela poşetleri, çantaları tek bir üreticiden sipariş etme avantajından yararlanın!1 -Yeniden kullanılabilir2 - % 100 geri dönüştürülebilir3 - Üretim sırasında düşük enerji tüketimi4 - Yumuşak dokunuşlu malzeme5 -  Kolayca katlanabilir6 - İyi opaklık7 - Üretimde kullanılan su bazlı mürekkepler8 - Yeniden kullanılabilir standart torbalardan% 60 daha düşük fiyat9 - Fiyat seviyesi tek kullanımlık plastik torbalarla aynıdır10 - Tek kullanımlık plastik poşetlerin yerine geçen tek alternatif11 - 15 kg ağırlık alabilir12 - Avrupa birliğinde yapılan13 - Kısa teslim süreleriCok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket  poşetleri, alttan köşebentli Atlet TARZI olarak gelir: En yaygın süper boyutu 30 cm genişliğinde ve 50 cm Yüksekliğindedir. Bu urun Süpermarket, market ve hipermarketler de kullanılan güncel ürünlere alternatif olarak rahatça kullanılabilmektedir. Cok kullanımlık bez atlet çanta; Süper market ve marketlerde atik toplama kutularında, market atik toplama kutularında, sokak ve mahallelerde ki atik toplama kutularına geri bırakılarak geri dönüşümünün sağlanması hedeflenmektedir.Çok kullanımlık bez atlet çanta, bez süpermarket poşetleri  Yenilikçi malzemeden üretilen Süpermarket ve Market poşetleri aşağıdaki avantajlara sahiptir:

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Ali Serdar Serteser
Adres: Organize Sanayi Bölgesi 26. Cad. No:9 Eskişehir /Turkey / Merkez - Eskişehir - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): +902222362363 -
Fax - Cep: 0533 2097295 -
Web Site: https://www.eposetci.com/
E-Mail: eposetci@gmail.com
Toplam Ziyaret: 6845
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 6.08.2019 15:56:24

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

E-poşetçi Anahtar Kelimeleri

bez çanta, bez torba,poşet,çanta, kağıt poşet, ham bez çanta, nonwoven bag, nonwoven çanta

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,125 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle