İzmit Güç Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti - Merkez - Kocaeli | Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


İzmit Güç Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti
Elektrik Malzemeleri İmalat Satış Sektöründedir.

İzmit Güç Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti Firma Kodu : 2091 

Firma Tanıtım

Dizel Jeneratör ve Güç Sistemleri konusunda çözüm ortağınız olarak hizmet vermekteyiz. Kocaeli - Çayırova'da imalatı gerçekleştirilen jeneratörlerimiz ile siz değerli müşterimize en ideal çözümü sunuyoruz.                  Firmamız Universal Jeneratör Bölge Bayisidir.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Mehmet Demirli
Adres: Kozluk Mah. Şht. Soner Sk. 12/8 / Merkez - Kocaeli - Türkiye
Posta Kodu: 41020
Telefon(lar): 8503032447 -
Fax - Cep: 5322746753 -
Web Site: www.izmitgucsistemleri.com
E-Mail: info@izmitgucsistemleri.com
Toplam Ziyaret: 5756
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 21.10.2016 01:56:18

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

İzmit Güç Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti Anahtar Kelimeleri

jeneratör, dizel, ucuz jeneratör, jeneratör fiyatları, universal jeneratör, izmit, kocaeli, marmara

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,941406 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle