hulya tetikli nart - Avcılar - İstanbul | Doktorlar Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


hulya tetikli nart
Doktorlar Sektöründedir.

hulya tetikli nart Firma Kodu : 1989 

Firma Tanıtım

2012 yılında Beykent Üniversitesi psikoloji bölümünden mezun olan Hülya Tetikli Nart, aynı üniversitenin Klinik Psikoloji yüksek lisans bölümünde tezini yazmaktadır. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde şizofreni ve kişilik bozuklukları bölümünde çeşitli çalışmalarda bulunmuş, daha sonra bir konuşma bozuklukları merkezinde kısa süreli konuşma bozukluğu yaşayan danışanlarla yakından ilgilenmiştir.  Çeşitli gelişim ve zeka testleri eğitimleri almıştır. Ayrıca ”Cinsel Terapi” alanında yakın gelecekte terapiler vermeye başlayacaktır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: hulya tetikli
Adres: Ispartakule Mevkii Tahtakale Mah.Lilyum Sk. A Blok No:73 Stüdyo 24 Avcılar/İSTANBUL / Avcılar - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu:
Telefon(lar): +90 212 577 72 72 -
Fax - Cep: -
Web Site:
E-Mail: irtibat@hulyatetikli.com
Toplam Ziyaret: 5483
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 26.9.2016 22:35:00

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 1,439453 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle