Metro Tesisat - Bağcılar - İstanbul | İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Metro Tesisat
İnşaat Proje Ve Mühendislik İşleri Sektöründedir.

Metro Tesisat Firma Kodu : 1619 

Firma Tanıtım

Metro Tesisat firmamız 2006 senesinden bu zamana kadar tesisat sorunlarının bir çoğunda hizmetler sunmaktadır. İstanbul ilinin Avrupa ve Anadolu yakalarına kesintisiz olarak teknolojik alt yapımızla hizmet vermekteyiz. Su kaçağı ve tıkanıklık problemleri başta olmak üzere, bütün hizmetlerimizi garantili ve sözleşmeli olarak vermekteyiz.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: İsmail Tuncel
Adres: Çınar mah. 16.sok. no:22 BAĞCILAR / Bağcılar - İstanbul - Türkiye
Posta Kodu: 34200
Telefon(lar): 2124740734 -
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.metrotesisat.com/
E-Mail: metrotesisat@yandex.com
Toplam Ziyaret: 5302
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 30.5.2016 23:41:18

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Metro Tesisat Anahtar Kelimeleri

su tesisatı, tesisat, tıkanıklık açma, kırmadan su arızası tespiti

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,296875 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle