Sporcu T-shirt - Merkez - Tekirdağ | Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektörünün Firmasıdır.Vezirportal.Com


Sporcu T-shirt
Giyim Mağazaları ve Konfeksiyon Sektöründedir.

Sporcu T-shirt Firma Kodu : 1070 

Firma Tanıtım

Basketbol ve futbol tshirtleri satan sporcu-tshirt.com, sporseverler için tasarlamış olduğu sporcu tshirtlerini, sektörün en kaliteli kumaşlarını ve baskılarını kullanarak kullanıcılara sunmakta, sporseverler hayal ettikleri, arzuladıkları tshirtleri hayata geçirmeye çalışmaktadır. Sporcu tshirtleri konusunda uzmanlaşmış ve bu konuda, basketbol efsaneleri ve futbol efsanelerinin yer aldığı sporcu-tshirt.com adresinde sporseverlerin bu efsaneleri üstünde taşıma imkanı elde edecekler. Sporcu t-shirtleri satmanın yanında, basketbol futbol ve diğer spor branşlarında yazılar yayınlayan ve öğretici konumunda olan sporcu t-shirt.com binlerce kişiye ulaşan blog yazıları ile gençlerin  sporu daha iyi yapmaları, daha çok sevmeleri için çaba sarfetmektedir.
Sporseverlerin buluştuğu sporcu-tshirt.com'a sizi de bekleriz, unutmayın. Satın aldığınız her t-shirt, ruhunuza yaptığınız en büyük yatırımdır.

Firma Bilgileri

Yetkili Kişi: Barış Korkmaz
Adres: Süleymanpaşa/Tekirdağ / Merkez - Tekirdağ - Türkiye
Posta Kodu: 59100
Telefon(lar): 216063570 - 5432367407
Fax - Cep: -
Web Site: http://www.sporcu-tshirt.com/
E-Mail: sporcutshirt.com@gmail.com
Toplam Ziyaret: 8145
Yorum Sayısı: 0
Kayıt Tarihi: 27.11.2015 10:56:26

Sayfa Araçları
 
 

Bu Reklamın Süresi Dolmuştur.

Reklam Ayarlarınızı Düzenleyiniz.

Sporcu T-shirt Anahtar Kelimeleri

spor tshirt, sporcu tshirt

Yazılan Yorumlar - Sizde Yorum Yazabilirsiniz


Henüz Yorum Yazılmamıştır...
|
|
|
|
|
|
Telif Hakkı 2012 Vezirportal.com a Aittir. Her Hakkı Saklıdır.


Vezirportal.Com adresi üzerinde bulunan fotoğraf ve bilgiler izinsiz kullanılamaz.

www.vezirportal.com 'a giriş yapan bulunan ziyaretçiler, firmalar YASAL UYARI'yı ve Alt Taraftaki Uyarı 1 ve Uyarı 2 'yi Kabul Etmiş Sayılır.
UYARI 1 : www.vezirportal.com Sitesinde Yayınlanan Firmaların, Resimleri-Fotoğrafları, Telefon Numaraları, Adresleri, Ürün İlanları ve Diğer TÜM İçeriklerinin, Bilgilerinin YASAL Sorumluluğu Kayıtlı Firma'ya Aittir.İstenildiği Zaman Firma ile ilgili Tüm Bilgiler Silinecektir.İletişim Bölümünden Ulaşabilirsiniz.
UYARI 2 : Vezirportal.Com Websitesi içeriğinde yer alan firmaların bilgileri, telefon numaraları ve adresleri reklam amaçlıdır.Hiç bir Firma'dan Ücret Talep Edilmemektedir ve Ücret Alınmamıştır.Vezirportal.Com'a Eklenen Firma Bilgileri, Sitemize Giriş Yapan Ziyaretçiler veya Firma Sahipleri Ücretsiz Reklamlarını Yapması İçin, İzinsiz Kendileri Tarafından Ekleyebilmektedir.Bu yüzden Vezirportal.Com hiç bir şekilde YASAL sorumluluk kabul etmemektedir. Eğer Reklamını yani bilgilerinin silinmesini isteyenler iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler. Vezirportal.Com Yönetimi...

Firma ekle, ücretsiz firma ekle, ilan ekle, firma rehberi,Firma, Firma ekle Ücretsiz ilan ekle, Bedava firma ekle,ücretsiz ilan ekle, ilan ekleyin, firma siteleri, firmasal reklamlar, ücretsiz firma scripti, link ekle, site ekle, firma ara, rehber sitesi, firmalar rehberi, şirket ekle,işyeri ekle, Türkiye reklam rehberi, istanbul reklam rehberi, rehber dizini, dizin rehberi.
Bu web sitesi, www.google.com hayranıdır.

Bu siteden en iyi görüntüyü 1024*768 ve üzeri ekran çözünürlüğünde alabilirsiniz. Tavsiye edilen internet tarayıcımız Mozilla Firefox'dur.

Sayfanın Yüklenme Zamanı : 0,09375 saniyedir.

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle